Opigno certificate (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Template
tr: Şablon

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Tokens
tr: tokens

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Certificates
tr: Sertifikalar

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Token filter
tr: Değişken süzgeci

en: Certificate
tr: Sertifika

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Provides a certificate entity type.
tr: Bir sertifika varlık tipi sağlar.

en: Replace empty
tr: Boş olanı değiştirin
