Opigno certificate (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Certificates
ug: دىپلوم

en: - All -
ug: ھەممىسى
