Opigno certificate (8.x-1.9) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: Label
hi: लेबल

en: Icon
hi: चिन्ह

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Template
hi: फर्मा

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Bundle
hi: पोटली

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
