Opigno certificate (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Desc
ja: 降順

en: Template
ja: テンプレート

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Tokens
ja: トークン

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Certificates
ja: 証明書

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: certificate
ja: 証明書

en: Bundle
ja: バンドル

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Hide title
ja: タイトルを非表示

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
