Opigno certificate (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: View mode
th: โหมดของวิว
