Opigno certificate (8.x-1.10) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Höfundur

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
