Opigno certificate (8.x-1.10) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ
