Opigno class (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
