Opigno class (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Owner
be: Уладальнік

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: About
be: Аб
