Opigno class (3.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Owner
ku: خاوەن

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: About
ku: دەربارە
