Opigno class (3.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Users
lv: Lietotāji

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
