Opigno class (3.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
