Opigno class (3.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Class
sv: Klass

en: Users
sv: Användare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Classes
sv: Klasser

en: Administrator
sv: Administratör

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Manage classes
sv: Hantera klasser

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Group content
sv: Gruppinnehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
