Opigno class (3.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
