Opigno class (3.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Name
ps: نوم

en: Page
ps: پاڼه

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
