Opigno class (3.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
