Opigno class (3.0.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Owner
it: Proprietario

en: Class
it: Classe

en: Users
it: Utenti

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Classes
it: Classi

en: Administrator
it: Amministratore

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Manage classes
it: Amministra classi

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
