Opigno class (3.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር
