Opigno class (3.0.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: About
ne: बारेमा
