Opigno class (3.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: About
sq: Informacione
