Opigno class (3.0.3) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Owner
oc: Proprietari

en: Users
oc: Utilizaires

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
