Opigno class (3.0.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
