Opigno class (3.1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Class
et: Klass

en: Users
et: Kasutajad

en: Classes
et: Klassid

en: Administrator
et: Haldur

en: About
et: Programmist

en: Manage classes
et: Klasside haldamine

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.
