Opigno class (3.1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Class
ja: クラス

en: Users
ja: ユーザー

en: Classes
ja: クラス

en: Administrator
ja: 管理者

en: About
ja: アバウト

en: Manage classes
ja: クラスの管理

en: Manage members
ja: メンバーの管理

en: Use local images for reusable media.
ja: サーバー内に保存された画像を再利用可能なメディアとして使います。
