Opigno class (3.2.7) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Users
ar: المستخدمين

en: Administrator
ar: مدير

en: Search content
ar: البحث ضمن المحتوى

en: About
ar: حول

en: Access checkout
ar: الوصول إلى الأداء
