Opigno class (3.2.7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Class
ca: Classe

en: Users
ca: Usuaris

en: Administrator
ca: Administrador

en: Search content
ca: Cerca contingut

en: About
ca: Detalls

en: Manage classes
ca: Gestiona les classes
