Opigno class (3.2.7) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Class
da: Klasse

en: Users
da: Brugere

en: Classes
da: Klasser

en: Search content
da: Søg indhold

en: About
da: Om

en: Manage classes
da: Administrér klasser

en: Manage members
da: Håndtér medlemmer

en: Access checkout
da: Tilgå checkout
