Opigno class (3.2.7) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Class
el: Κλάση

en: Users
el: Χρήστες

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Search content
el: Αναζήτηση ύλης

en: About
el: Περί

en: Access checkout
el: Πρόσβαση στην ολοκλήρωση αγορών
