Opigno class (3.2.7) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Class
hu: Osztály

en: Users
hu: Felhasználók

en: Manage users
hu: Felhasználók kezelése

en: Classes
hu: Osztályok

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Search content
hu: Tartalmak keresése

en: About
hu: Leírás

en: Manage classes
hu: Osztályok kezelése

en: Manage members
hu: Tagok kezelése

en: Access checkout
hu: Fizetés lehetősége

en: Add a new class
hu: Új osztály hozzáadása

en: Message anyone regardless of groups
hu: Csoportoktól függetlenül üzenetküldési lehetőség bárki számára

en: Adds the classes to your Opigno instance. Works well with Opigno Learning Path.
hu: Osztályok bekapcsolása az Opigno rendszerben. Jól együttműködik az <em>Opigno Learning Path</em> modullal.

en: Opigno Class
hu: Opigno osztály

en: Adds the classes to your Opigno Instance. Works well with Learning Path.
hu: Osztályok bekapcsolása az Opigno rendszerben. Jól együttműködik a tanulási úttal.

en: Manage group content in any group
hu: Csoporttartalom kezelése bármely csoportban

en: View global statistics
hu: Globális statisztikák megtekintése

en: Allows the user to view the global statistics
hu: Globális statisztikák megtekintésének engedélyezése a felhasználónak

en: View any group statistics
hu: Bármely csoport statisztikáinak megtekintése

en: Allows the user to view any group statistics
hu: Bármely csoport statisztikái megtekintésének engedélyezése a felhasználónak

en: View any user statistics
hu: Bármely felhasználó statisztikáinak megtekintése

en: Allows the user to view any user statistics
hu: Bármely felhasználó statisztikái megtekintésének engedélyezése a felhasználónak
