Opigno class (3.2.7) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Class
ro: Clasă

en: Users
ro: Utilizatori

en: Manage users
ro: Gestionați utilizatorii

en: Classes
ro: Clase

en: Search content
ro: Căutare conţinut

en: About
ro: Despre

en: Manage classes
ro: Gestionează clasele de produs

en: Social settings
ro: Setări sociale

en: Access checkout
ro: Acces la casă

en: Add a new class
ro: Adugă clasă nouă

en: Use private messaging system
ro: Utilizați sistemul de mesagerie privată

en: Message anyone regardless of groups
ro: Trimite mesaje oricui, indiferent de grupuri

en: Manage group content in any group
ro: Gestionați conținutul grupului în orice grup

en: View own module results
ro: Vizualizați propriile rezultate ale modulelor

en: User and class management
ro: Gestionarea utilizatorilor și a claselor

en: View global statistics
ro: Vizualizați statisticile globale

en: View any group statistics
ro: Vizualizați orice statistică de grup

en: View any user statistics
ro: Vizualizați orice statistică despre utilizatori

en: Administer certificates
ro: Administreaza certificate

en: Access the Certificate overview page
ro: Accesați pagina de prezentare generală a certificatului

en: Social settings configuration form
ro: Formular de configurare a setărilor sociale

en: User and class
ro: Utilizator și clasă

en: View any private profile
ro: Vizualizați orice profil privat
