Opigno class (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Roles
az: Rollar

en: Anonymous
az: Anonim

en: About
az: Haqqında
