Opigno class (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Roles
ca: Rols

en: Class
ca: Classe

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Administrator
ca: Administrador

en: About
ca: Detalls

en: Member
ca: Membre

en: Admin
ca: Administrador

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.
