Opigno class (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Roles
da: Roller

en: Class
da: Klasse

en: Anonymous
da: Anonym

en: About
da: Om

en: Member
da: Medlem

en: Admin
da: Administration

en: Manage members
da: Håndtér medlemmer
