Opigno class (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Roles
eu: Zereginak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Admin
eu: Kudeatu
