Opigno class (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Class
fi: Luokka

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: About
fi: Tietoja

en: Member
fi: Jäsen

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Manage members
fi: Ylläpidä jäseniä
