Opigno class (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Roles
he: תפקידים

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Administrator
he: מנהל

en: About
he: אודות

en: Member
he: חבר

en: Admin
he: מנהל
