Opigno class (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Member
he: חבר

en: Manage classes
he: ניהול מחלקות

en: Admin
he: מנהל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
