Opigno class (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Page
is: Síða

en: Owner
is: Eigandi

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
