Opigno class (8.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Name
se: Namma

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Student
se: Studenta

en: About
se: Birra
