Opigno class (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Class
uk: Клас

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Manage users
uk: Керувати користувачами

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Member
uk: Учасник

en: Manage classes
uk: Керування класами

en: Admin
uk: Адмін

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Manage members
uk: Керувати учасниками

en: Group id
uk: Ідентифікатор групи

en: Group content
uk: Вміст групи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Outsider
uk: Аутсайдер

en: Content manager
uk: Менеджер вмісту

en: Adds users to groups as members.
uk: Додає користувачів до груп як учасників.
