Opigno class (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Class
ro: Clasă

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Manage users
ro: Gestionați utilizatorii

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Manage classes
ro: Gestionează clasele de produs

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Group id
ro: Id de grup

en: Group content
ro: Conținutul grupului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Add a new class
ro: Adugă clasă nouă

en: A group of user. A class can be used in Opigno Learning Paths.
ro: Un grup de utilizatori. O clasă poate fi utilizată în Opigno Learning Paths.

en: User and class management
ro: Gestionarea utilizatorilor și a claselor

en: Opigno classes
ro: Clasele Opigno

en: <p>There is currently no class</p>
ro: <p>În prezent nu există nicio clasă</p>
