Opigno class (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Page
ca: Pàgina

en: Owner
ca: Propietari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Manage classes
ca: Gestiona les classes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
