Opigno class (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
