Opigno class (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Page
gl: Páxina

en: Owner
gl: Propietario

en: Class
gl: Clase

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Manage classes
gl: Xestionar as clases

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
