Opigno class (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
