Opigno class (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ
