Opigno class (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Administrator
ar: مدير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
