Opigno class (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: About
bn: সম্পর্কে
