Opigno class (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Class
fa: کلاس

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Administrator
fa: مدیر

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
