Opigno class (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: - All -
ka: - ყველა -
